ما خوبیم !!

نمیدونم تز کجا شروع کنم این همه حرفووو!!!

اول از همه سلام به همه دوستای گلم ممنون از خیلیاتون که حالمو پرسیده بودین و فراموشم نکرده بودین !ما حالمون خوبه هم من هم فلفولی هم فلفلک!

دلیل نبودنم خیلی چیزا بوده اولش که ویارم خیلی شدید بود و کار شرکت زیاد و من هم فقط تو شرکت اینترنت دارم! و ماه رمضون هم بود وقت بسیار کم!

بعد از ماه رمضون تو 3 ماهگیم بنا به دلایلی فلفولی مجبور شد بره ایران و شاید تا 1 سال نتونه بیاد اینجا که خیلی خیلی حالم بد بود ولی با وجود دوستای گلی مثله سنی عزیزم و خانوادم و فامیلام باز قابل تحملتر بود...

بعد هم به مدت 1 ماه رفته بودم ایران و جاتون خالی کلی کلی خوش گذشت و الان یک عدد فلفل خانم پر انرژی در خدومت شما هستم .

از روزی که بهم گفتن فلفولی باید برگرده به علت شوکی که بهم وارد شده بود به طور ناباورانه ویارم قطع شد و بعد از اون فقط دوبار گلاب به روتون شدم!

ولی دیگه حالم خیلی خوب بود خدا رو شکر!

دوران بارداری ‌یکی از مراحل زندگیه که امیدوارم هر زنی بتونه این دوران بسیار بسیار لذت بخش رو تجربه کنه!

هفته 13 غربالگری داشتم که با فلفولی و مامانم رفتیم ! و در کمال ناباوری یک عدد موجود با دو دست و دو پا و یک عدد کله گنده اومد روی تلویزیونی که روبروم بود و هر 3 با هم جبببغ که خدایا این کیه از کجا اومد من که هنوز شکم ندارم این کی شد انقدی!!

ولی اینو بگم با وجود همه مشکلاتی که داشتیم با دیدن این صحنه احساس کردم خوشبخترین آدمها هستم و از اون روز احساس مادریم 100000 برابر شد !

فلفولی هم اعتراض میکرد که هیچی نمیخوری بچم لاغر شده ! حالا بیا و براش توضیح بده که این موجود هنوز لپاش در نیومده خداااا!

همون روز بهمون گفتن احتمال 95 در صد فرزند شما پسره! که فلفولی 5 تا دستش رو اورد بالا و پرسید آقای دکتر یعنی 5 در صد امکانش هست که دختر بشه!

فلفولی و کل خانوادش به جز باباش دوست داشتن دختر باشه ولی مامان خودم دوست داشت پسر باشه چون میگفت پسر نداشتم دوست دارم این تجربه رو داشته باشم.

حودم هم هر دو رو دوست دارم و دوست دارم هر دو رو داشته باشم پس از حالا به فکر بارداری دوم هستم چشمک 

وقتی فیلم رنگیشو دیدیم منو فلفولی با هم گفتیم واااای این که خیلی زشته همون سیاه سفید باشه تو رو خدا ! بچم هنوز گردنش در نیومده بود .

آقای دکتر اولین چیزی که گفتن دماغش خیلی گندست! و این نشانه خوبیه که خیلی از بیماریها رو نداره .

به فلفولی هم گفتم بیا دیدی خدا اول دماغشو درست کرد بعد کل هیکلشو خلاصه یک عدد جیگر زشت در خود می پرورانیم کی حاضر به بچه ما زن بده؟!! 5 در صد هم شوهر بده؟!

این هم بچه ما در 13 هفتگی ! عکس دوم یه ذره فهمیدنش سخته صورتشو قایم کرده و مشخص نیست چشمک

الان من در هفته 22 هستم و هفته دیگه باز غربالگری دارم که عکسای جدید رو میزارم واستون.

فیلمش که بهمون داده بودن مامانم هر روز نگاه میکرد انگار که داره فیلم سینمایی میبینه مثلا"‌میگفت بزن عقب بزن عقب درست اینجا رو متوجه نشدم.

در ضمن بعد از اون بچه با حیای ما تا به امروز در هیچ سونوگرافی پاهاش رو باز نکرد تا ما نظاره گر باشیم دختره یا پسره !

ولی کلا" باهاش کلی خوش میگذرونم هر روز آهنگهای موزارت رو گوش میدم واسش شعرای بچگونه هم داونلود کردم تا حالا 3 تا حفظ کردم .دیروز هم واسه شنا ثبت نام کردم که بتونم شنا رو هر روز یا یه روز در میون برم و با هم خوش بگذرونیم.

در مورد سفرنامه و بقیه خاطرات پست بعدی مینویسم

فعلا" بای قول میدم دیگه زود به زود بیام قلبماچ

 

 

/ 26 نظر / 98 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شعله

ای جونممممممممم..اصن من خودم دخترمو میدم به پسرت..البته هنوز دختر ندارما..ولی از خدامه که پسرت بشه دامادم..[لبخند][زبان][ماچ]

الهه

انشالله به سلامت به دنیا میاد مامان خانومی

نزهت

سلام فلفووول جونی، خداروشکر که هرسه تاتون سالم و سلامتین، حسابی دلم برات تنگ شده بود، بازم بیا[ماچ][ماچ]

مــــــریم بـانو

آخه تو کجایییییییییی؟؟؟؟ کلیییییییییییی دلم برات تنگ شده بود آخه :(( خوشحالم که نوشتییییییییییییی و خوشحالترم که خوبی عزیزممممممم :* منتظر پستای بعدیت هستم

ریما

فلفل جان امادگی خودم رو برای به همسری پسرت درامدن از صمیم قلب اعلام میدارم تازشم برام هیچچچچ فرقی نداره همون اسم دو سیلابی کذایی عربی رو روش بذاری :))) یا اسم ایرانی....هرچی باشه من بهش میگم عشقم :) قبول؟؟؟

محسن

چه جذاب... جالب بود! از خوندنش لذت بردم! امیدوارم نی نی کوچولو هم زودتر به دنیا بیاد![قلب]

ریما

شوهرشم میدم عزیزممم...لب تر کن فقططط....

masy

kojayi to akhe? akhey yadame farin ro ham dr goft damaghesh bozorge.etefaghan dameghesham bozorg bood ama hala damaghesh khaili khoshkele.negaran nabash:)))) akse rangiye khaili vazeh tare.azizam ba oon dasto paaye koochooloosh. feefooli jaan bardariye dovom khaili be marateb shirintare va hata bacheye dovom. rasti dokhtar daar shodanet mobarak.[گل]

❤من کوچولو (●̮̮̃•̃)

وای چه بعد یعنی برا زایمانتم همسرت نیست؟[افسوس] اوخی جیگیلی مواظبش باش اگه پسر بود من باهاش ازدواج میکنم[بازنده][زبان]