8 ماه تمام!
ساعت ۸:۱۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٦ بهمن ،۱۳٩٢  کلمات کلیدی:

وضعیت همچنان درهمه !هنوز توی چادر هستند و هنوز پس زلزله ها هست و همین باعث شده نتونن خونه هاشونو تعمیر کنند.ولی باز هم خدا رو شکر که بقیشون سالم هستند و هنوز میتونم ببینمشون بغلشون کنم بوسشون کنم و خندیدنشونو ببینم!

ممنون از همه عزیزانی که کامنت گذاشتن در اولین فرصت جواب همشو میدم ماچ 

دیروز با سنی و مایا عزیز قرار داشتیم که یع روز خیلی خیلی عااالی بود ممنون از هر دوتون دوستای مهربونم .مایا عزیز رو بار اول میدیدم ولی خیلی خیلی راحت بودم و از هم صحبتی باهاش کلی لذت بردم!

8 ماه تمام شد و من امروز در هفته 35 هستم فقط 5 هفته و شاید هم کمتر مونده!

با اینکه به چند دلیل خیلی دغدغه فکری داشتم ولی فقط دختر کوچولوی من بود که منو امیدوار و محکم نگه داشته بود.

8 ماه پر از عشق با هر لگدش انگار که کل دنیا رو بهم دادن .

خریدهاش دیگه تقربا"‌تمومه و ما 70 در صد آماده ایم ولی هنوز نه کامل!

البته ما این رسم رو نداریم که باید واسه نوزاد سیسمونی کانل بگیریم تا چند سالگیش یعنی خریدهای من فقط واسه 2 تا 3 ماه اولشه ! جتی لباس هم واسش خیلی کم گرفتم خب هر روز جنس جدید میاد چه کاریه یهو همشو با هم بخرم!

از 6 ماهگی دنبال لیست واسه خریدم بود و توی اکسل یه لیست تهیه کردم از سایتهای خارجی و ایرانی حالا اگه شد میزارمش اینجا که شاید به درد مامانای دیگه هم بخوره!

لیستم تقریبا"‌تموم شده! و از این بابت هم خوشحالم که تونستم خریدامو موقعی انجام بدم که فستیوال دبی هم بود و خیلی چیزا رو با تخفیف تونستم بگیرم.

وزنم خیلی زیاد شده و با اینکه خیلی راه میرم حتی از ماه های اول 19 کیلو چاق شدم و یکی از دلایلشم عشق وحشتناک من تو این دوران به شیرینیه! وقتی شیرینی میبینم چشام چپ میشه و باید بخورمش!

و اما درسته که ما سیسمونی نداریم اما یه چیزی داریم بدتر از اون که الیته فامیلامون که اینجا هستن اینو مد کردند خب ما هم دیگه دوست داریم که این جینگولک بازیا رو انجام بدیم.اونم چیه تزیین اتاق بیمارستان !

هر بیمارستان معمولا"‌ بخش وی آى پی داره که میتونی هر چند شب که بخوای بمونی! که تقریبا" مثله اتاق هتله و دوستان و فامیل و هر کی میخواد بیاد دیدن مادر و دختر میاد همون بیمارستان .

ما هم وظیفه داریم چون اومدن دیدنمون یک کادوی کوچولو که مرشوم هستش قوطی های خوشکل که توش شکلات هستند رو بدند .حالا بعضیا یه کادوی کوچولو هم در کنارش میدن ولی این شکلاته مهمه و باید باشه.

ساندویچای کوچولو .دسر. حلوای مخصوص.آب میوه از جمله چیزایی هستش که باید پذیرایی بشه!

همچنین تزیین اتاق با گلهای کوچولو و تزیین در اتاق!

رو تختی واسه مامان بچه ! لباس مناسب برای مامان و بچه .

واسه مامانا تو بیمارستان لباسای خواب میپوشن از اینایی که یه روب روش داره!واسه بچه هم باید لباسای پلو خوریشو بپوشه!

هنوز ما اماده نیستیم کامل ولی خب تا آخر هفته سعی میکنیم ساک که چه عرض کنم چمدون خودم و فلفلک رو ببندیم!

در ضمن هنوز اتاق واسش درست نکردم چون به هر حال چند ماه اول رو باید کنار خودم باشه و تصمیم گرفتم از 6 ماهگی اتاق جدا واسش درست کنم.

محتاجیم به دعا شدییید ما رو دعا کنین .خیلی خیلی دوستتون دارم ماچ