فلفل ترشی فروش!
ساعت ٥:۳٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ بهمن ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

چیه مگه هان! کار که عیب نیست اونم کاری که از کودکی آرزو داشتی یه مغازه داشته باشی و همه بیان ازت خرید کنن !

بعد از سفر به بح..رین یه چیز خیلی جالبی که اونجا دیدم این بود که اکثر خانمها تو خونه کار میکردند ! چه جوری! مثلا"‌اون ساندویچ کوچولوها یا دسرای کوچولو همه اینا رو خانمای فامیل خودشون درست میکردن و وقتی کسی میخواد سفارش میده و واسشون میفرستند! حالا فکر نکنید این خانمه فقیر بودا نه خیر کلی هم با کلاس!

 یا مثلا"‌اینجا یکی از دخترای فامیل توت فرنگی رو میزنه سر یه چوبهای خوشکلی با فوندو شکلات آبکی سفارش میپذیره و اوووو کلی بچه ها خوششون میاد و مامانا واسه هر مراسمی اردر میدن!

یا یه خونه دیگه دلمه برگ مو میفروشن صف داره اووووو این هوا فقط دلمه!

و این شد که با فکر و بکر که خدایا چی کار کنم منم فعال بشم به فکر ترشی فروشی افتادم آن هم ترشی خانگی در خانه!

با بطری های خوشکل علت انتخابشم این بود چون ترشی خور تو دوست و آشنا زیاد داریم و ترشی ایرانی با همون طعم هم اینجا به راحتی گیر نمیاد! و هم اینکه رو دستم نمیمونه اگرم موند خراب نمیشه!

با دختر خالم شریک شدیم .خدا رو شکر فروشمون بد نیست هر چند که اول راهه.

مثل همیشه که همراهم بودین پیشنهادات شما را برای بهبود بیزنسمان پذیرااااییم :)

مثلا"‌یه نفر گفتش حتما"‌منو درست کنین با عکس!

عکس چند تا از ترشیها رو میزارم واستون !

2 تای اولی ترشی های در حال درست شدن هستن ! از همش عکس نگرفتم ولی خب اینا باشه واسه نمونهنیشخند

دیشب سنی با شوهرش و برادر شوهرش و فکر کنم پسر خاله شوهرش اومدن خونمون و خیلی خیلی خیلی خوش گذشت دیگه من مرده بودم از خنده از دست برادر شوهرش ! از همش بهتر هم این بود که من یه مدته خیلی هوس ماکارونی به سبک قدیمی با گوشت چرخی و اینا کرده بودم و سنی عزیزم سورپرااایزم کرد و با یه ظرف ماکارونی خیلی خیلی خوشمزه اومد ماچماچ مرسیییی عزیز دلم دوست مهربونم.

این هم یه عکس خوشششششمزه از غذاهای خوشمزه سنی جووون که فوق العاااده بود البته واسه چند هفته پسشه ولی خب دلم نیومد نزارم واستون .