ک.اشت م.و
ساعت ٩:٢٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۸ آبان ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

ای بلا شدگان من فکر میکردم فقط خودم شوهر کچل گیرم اومده نکنه کلیاون گیرتون اومده و خصوصی از من توضیح خواستین چشمک

روشی که فلفولی انجام داده روش اف آی تی  هستش.اولش من راضی نبودم کلا" هم راضی نبودم ولی چون این بچه خیلی ذوق دشات و همه امیدش به همین دو تا شویت مو بود دیگه گفتم بزار انجام بده!

فلفولی واسه روش پی آر پی هم رفت که بهش گفتن دیگه کار تو از این حرفا گذشته .روش پی آر پی واسه موهایی که کم پشت شدند و در حال ریزش هستند خوبه و در 3 مرحله لنجام میشه که پسرک این روش رو انجام داده حالا هنوز معلوم نیست خوبه یا نه اگه خوب بود خبرتون میکنم.

اما روش فلفولی از پشت سر مو رو دونه به دونه با ریشش بر میدارن میکارن جاهایی که خالی هستش.خیلی از فامیلهای ما این روش رو انجام دادن و خداییش خیلی طبیعی هستش.

فلفولی رو هنوز نمدونم ! چون باید چند ماه بگذره.2 روز پشت سر هم صبح تا عصر رفت تا عملش تموم شد.مراقبت های بعدشم دردسر یه ذره ولی خب دیگه بکش و خوشکلم کنه! مثلا"‌تا 1 ماه روزی دو بار باید با کف شامپو بچه سرشو بشوره و مستقیم زیر دوش نره.بد از یک ماه هم باز باید روزی دو بار سرشو بشوره و ماینوکسیدیل بزنه.

از لحاظ درد داشتن هم خب مثل اینکه تو اتاق عمل وقتی آمپول بی حسی رو میزنن تو سرت درد داره ولی قابل تحمله!

بعد از کاشت تا 3 ماه موها در حال ریزش میشن و دوباره در میان و دوباره میریزن و در میان تا هی موها ضخیم تر و ضخیم تر بشند .

اگه باز سوالی چیزی داشتین بپرسین.