و باز هم پست خوشمزه
ساعت ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۱ تیر ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

و باز  هم جمعه ما رفتیم رستوران به صرف شام این بار رفتیم رستوران more البته من از غذاهای اصلیش تو منو ناهار و شامش از یک میگویی خوشم میاد که خیلی خوشمزست .

واسه صبحونه هم تنوع زیاد داره خیلی خیلی هم زیاده که منو فلفولی یک دست دو تایی خوریدم .اولش یه نوشیدنی گرم به دلخواه خودتون که من کافی لاته رو سفارش دادم که خیلی خوشمزه بود بعد آب پرتقال طبیعی میارند.بعد نون و کره و دو نوع مربا.

بعد منو اصلی شامل نون خونگی که خودشون درست میکنند .یک  کاسه لوبیا که خیلی خوشمزه بود .یک سیب زمینی 3 تا سوسیس و املت که وسطش کلی پنیره و هر چی دلت میخواد هم بهش اضافه میکنه مثل قارچ و گوجه و اینجور چیزا .خلاصه اگه اومدین اینورا حتما" امتحان کنید اینم عکساش.

و اما عکس از هنرمندیهای خودمم بزارم دیگه دو هفته پیش مهمون داشتم کلی هم دست خودمو سوزوندم.تا جایی که تونستم عکس گرفتم .غذاهایی که داشتم :پلو زعفرونی.قرمه سبزی. مرغ با سس قارچ . یک نوع غذای بادنجان یه چیزی بین کشک بادنجون و حلیم بادنجون.بریانی هندی که کاملا"‌با بریانی اصفهانی فرق داره.

و واسه دسر چیز کیک که از وبلاگ آشپز خانه کوچک من یاد گرفتم .خداییش عالیه این وبلاگ و من هر وفت هر چیزیش رو دریت کردم خیلی خوب شده و خوشمزه از دستش ندین.یک دسر کوچولوی دیگه داشتم باز تو همون لیوان کوچیکا که از صابو درست کردم ( همون مادهای که باهاش حلوای مسقطی درست میکنند)از پلو و قرمه سبزی  دیگه عکس نگرفتم این هم بقیش.

این میز شامم کلتونو برگردونین هر کاری کردم نتونستم روتیتش کنم کامملا"‌پوشیده هیچی توش معلوم نیست گریه

این عکس رو گرفتم بیشتر واسه اینکه سینی جدیدی که گرفتم ببینین که تو حراجی که الان هست فکر کنم 26 درهم خریدم.الان اینجا تو مهمونیا سینی چرم مد شده با پوست این مدلی کروکدایل یا مار که برنهای دیگه هست خیلی خیلی گرونه ولی من اینو تو هوم دکور پیدا کردم و کلی از رنگاشو خریدم. اون تو لیوانم آب سیبه فکر بد نکنینااا

این هم سالادم و سسش و کنارش هم ماست مخصوص هندی واسه بریانیم که ماسته به تنهایی آدمو بلال میکنه بس که تنده! اون سالادم پایینشم کلی چیز میزه ها فکر نکنین همش هویجه !

این مرغم با سس قارچ.کنارش سیب زمینی سرخ کرده مخصوص.که سیب زمینی رو پوره میکنم با پیاز داغ و اویه مخلوط میکنم و بعد بیپی شکل و میزنم تو تخم مرغ و پودر سوخاری و سرخ میکنم اگرم فقط بزنین تو تخم مرغ باز خوشمزه میشه

اینم کشک بادنجونی که گوشت داره نعنا داغمم یادم رفت روش بریزم بعد جدا تو کاسه گذاشتم کنارش

عکس بریانی هر کاری میکنم میگه حجمش زیاده ناراحت

این هم دسر که در آخرین لحظات یادم اومد و ازش عکس گرفتم .