مادرها هم بی عاطفه میشوند!
ساعت ۱۱:٠٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

تقریبا"‌2 هفته پسش تو حیاط خونمون یه گربه بچه آورده بود .باورتون نمیشه یک روز کامل این گربه همش در تلاش بود که یه جوری بشینه که بچه هاش راحت شیر بخورند و هر چی بهش غذا میدادیم نمیخورد تا 2 روز هیچی نخورد فقط نشسته بود یا به بچه هاش شیر میداد یا نوازششون میکرد یا هم مراقب بود کسی بهشون صدمه نزنه!

3 روز پیش گربه ما هم که تو خونمون داریم و از پسر بزرگش حامله شده بود بچه زایید 3 تا یکیش که از همون بدو تولد رنگش یه جوری بود و همون موقع مرد دو تاش زنده موندند.

یعنی ما خودمون میکشیم که این خانم تنبل بی عاطفه یه ذره خودشو خم بکنه تا این دو تا بچه شیر بخورند بهشون شیر نمیده! بعدشم بد جنس یه جوری میشینه که اینا شیر نخورند!! یکیشون که زرنگتره به هر بدبختی حالا میخوره اون یکی که خیلی جون نداره که هیچی هر روز صبح که بیدار میشم میبینم یه جا شوتش کرده گربه نی نی هم داره جیغ میزنه و از گشنگی داره تلف میشه!

به اون خانمی که ازشون مراقبت میکنه میگم خب شیر خودمون بهش میدیم میگه نه تا وقتی شیر مادر هست نباید بهش شیر بدیم بعد 1 هفته میشه بهش شیر داد!

رفتم تو اینترنت سرچ کردم دیدم نوشته اگه یک گربه از  هم خونش باردار بشه بچه هاش شیر نمیخورند یا کم میخورند!

حالا امروز صبح که بیدار شدم میبینم همون نی نی کوچولو که شیر بهش نمیداد مرده گریهگریه آآآخه به این میگن مااادر!!! خدایااا خیلی ناراحتم ناراحت

 خانم بزرگ یه سوال ازتون داشت گفت که بگم اینجا کسی میدونه اگه یکی بخواد آرایشگاه بزنه چه مراحلی رو باید بگذرونه و اولین گامش چیه به جز مدرک آرایشگری؟!