تصمیم گیریهای سفر
ساعت ۸:٥٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٥ اردیبهشت ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

چون سفرمون به مدت دو هفتست پس وقت آنچنانی نداریم و سفرمون میشه خطه شمال و شاید شمال غرب  و غرب حالا بین این شهرهایی که تو مسیره باید انتخاب کنیم نمیخوام اینجوری باشه که همش بدو بدو داشته باشیم.

رامسر و نمک آبرود و این شهرهای بزرگ رو که دیدیم من میخوام برم تو دل طبیعت یعنی جاهایی که سوسول بازی نباشه چیتان فیتان نباشه ما باشیم دشت و دمن و گوسفند و مرغ و خروس نان محلی و شیر تازه و پنیر محلی واااااااااااااااااییییییییییییییی اینو می خوام .

از جاهایی که بهم معرفی کردین مجمع تفریحی چالدره که کلبه وسط جنگل بود خیلی خوشم اومد و همچنین از اون بیشتر بوم کلبه توی بندر ترکمن روستای توتلی نمک که همه چیزیش به سبک ترکمنی بود! البته خانم بزرگ زنگ زده گفتند تا آخر شهریور جا پره یعنی واقعا"‌تا این حد ملت فعال شدند تا آخر شهریور رزرو کردند یا باز ایرانی بازیه و میخوان کلاس بزارند!

واسه همین بعد از مشخص شدن تعداد میخوام خودم زنگ بزنم یه ذره لهجمم عوض میکنم چند تا انگلیسی هم میپرونم وسطش شاید جا بدند دیگه نیشخند

از جاهایی که بهم معرفی کردین که تا حالا نشنیده بودم یکی دریاچه چورت و جاده اسالم به خلخال و دریاچه گهر عااالی بود و خیلی خوشم اومد من یه همچین جاهایی دوست دارم برم.

حالا یه سوال دارم از کسایی که در مورد دریاچه گهر میدونند من شنیدم 6 ساعت باید راه رفت واقعا"‌ارزش دیدنش رو داره 6 ساعت راه بری؟!!

این رستوران خاور خانم هم که معرفی کردین عاااالی بودا به عشق خاور خانم دااارم میرم ( همه فهمیدین چه شکمویی هستم من) به خصوص اینکه من عاااشق غذاهای خوشمزه شمالیم .

چون تعداد مسافرها زیاده سفر ما باید طبق قوانین باشه که ما از اینجا قوانین رو نوشتیم ایمیل کردیم ایران که به دست مسافران عزیز برسه و فقط کسانی که شرایطش رو دارند بیایند .

بعدشم وظایف بین همه تقسیم میشه یعنی وظایف رو نوشتیم و هر کسی طبق تواناییهایی که داره یک یا چند وظیفه رو به عهده داره.

بخش سوم مربوط به وسایل لازم واسه سفره که شامل وسایل خصوصی و عمومیه .

که هر دو قبل از سفر چک میشه!

همه وسایل رو هم نوشتیم.

اگه حوصله دارین بخونین :

اولین چیزی که نوشتم این سفر واسه آذامش روحی و فکریه پس هر مسافری باید مشکلاتش رو تو خونش جا بزاره و خوشحال و خندون با ما بیاد.برای بهتر شدن سفر باید تابع جمع باشیم.سفر ما به صورت کاملا"‌دومکراسی هستش که و رای با اکثربته.

به هیچ کس اصراری برای آمدن نیست به هر کس فقط یک بار تعارف میشود.

1.هر کس با یکی از اعضای گروه مشکل دارد به این سفر نیاید

2.کوچکترین بداخلاقی قهر اخم ممنوع

3.همه باید تابع جمع باشند اگه رفتیم یه جا یکی خوشش نیومد بقیه دوست داشتند هی نگه بریم بریم یا بمونیم بمونیم

4.هر کس باید مسول بهداشت فردیش باشه .هر روز که نمیشه رفت دوش گرفت پس مواظب بوی بدنتون و بوی جوراباتون باشین و ملتی رو خفه نکنید. پس داشتن اسپری مام و جوراب اضافه الزامیست.

5.بچه زیر 18 سال ممنوع

6.صبح همه سر یک ساعت بیدار میشوند و صبحانه سر ساعت مشخصی سرو میشود اینجوری نباشه که یه عده تا لنگ ظهر بخوابند

7.مقداری هزینه از یک ماه قبل باید پرداخت شود!

8.کسانی که دمشان به دم دوست دختر لوسشون یا دوست پسر غیرتیشو یا یکی از اعضای خانواده وصله به این سفر نیایند! ( دیدین بعضی این دختر پسرا دور از جون شماها ظرفش میره سفر یعنی پدر این بدبخت رو تو سفر در میاره بس که میزنگه مسج میده و یا داد و بیداد میکنه اههههههههه)

9.هیچ کس آخرین لحظه نمیتواند تصمیم بگیر که بیاید یا نیاید

10.وظایف هر کس مشخص هست هر کس تنبلی کند به سمت اتوبان یا دره شوت خواهد شد

11.تاریخ اولیه سفر 15 شهریور

وظاااایف:

1.امور مالی :3 نفر

2. مسول بهداشت (دارو .کمکهای اولیه):1 نفر

3.مسول پختن ناهار و شام:4 نفر

4.مسول صبحانه:4 نفر

5.مسول انداختن و جمع آوری سفره و غذا: 3 نفر

6.مسول شستشوی ظرف :4نفر

7.مسول درست کردن چای و سرو آن:2 نفر

8. مسول بار بری و زباله :4 نفر مرد

9.مسول آب خوردن و آب دستشویی

10.مسول چادر و آتش

11.مسول نظارت بر خزانه (مواد غذایی و وسایل)

اگه شما چیزی به ذهنتون میرسه بگین پست بعدی وسایل لازم رو مینویسم