به کمک شما دلبندان نیازمنم!
ساعت ٢:٥٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۸ فروردین ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

چه میخوره تو ذوقت وقتی شوهرت 10 روز رفته باشه مسافرت فردا هم قراره بیاد .دیروزش هم رفته باشی پاکسازی و مانیکور و پدیکور امروزم وقت واسه ابرو و اپیلاسیون بگیری بعد صبح کله سحر متوجه بشی خاله پری اومده اهههههههههه نمیزارن که نمیزارن عصبانی

آقا شما تابستان را میخواهی چگونه بگذرانی؟ خب تابستان ما که متشکل از 3 ماه است ماه اول تیر ماه را اختصاص میدهیم به مهمانان تابستانی که خواهان آمدن به دبی و جزغاله شدن زیر نور آفتاب هستند!

ماه دوم که میشه رمضان و هیچ جا رو به اینجا ترجیح نمیدهم و باز آماده پذیرایی از مهمانان مسن هستیم! که دریا مریا حرومه واسشون! که خودم به شخصه خلم رو دعوت کردم که بیاد و روحیم عوض بشه بس که این خاله جانمان آدم رو میخندونه!

میمونه چی ماه سوم که دیگه پذیرای هیچ مهمانی نیستیم و خودمان و شوهرکمان و پسرکمان (که 3 سال از خودم بزرگتره) میریم ایر...ان هورا هورا هورا

خب اول ما تصیم داشتیم بریم یه کشور دیگه ولی یهو به فکرمون رسید که شاید این آخرین فرصت برای مسافرت دو نفره باشه و تا سال آینده خدا را چه دیدی شاید شدیم 3 نفر نیشخند هول هم خودتی شوهرمان نی نی میخواهد ننه بزرگهای بچه مان هم خیلی اصرار دارند ما هم که منتظر همین اصرار بودیم.

اصلا" همش تقصیر مادرهای وبلاگیست که هی قربون صدقه بچه هایشان میروند و ما را هوایی میکنند.

خلاصه تصمیم بر این شده یک عدد مینی بوس یا اتوبوس  بگیریم و با دختر پسرهای فامیلمان برویم ایرانگردی امیدوارم جور بشه و بریم .

حالا ما قراره سفر را از شیراز شروع کنیم از یه راهی بریم تا شمال از اونور از یه راه دیگه برگردیم .حالا که هر کدومتون مال یه جای این مرز و بومین و اونایی که سفر زیاد میرند میشه بهمون جاهای زیبا و یا شهرهایی که خیلی دیدنی هستند روستا یا هر جایی رو بهمون معرفی کنید .همچنین پیشنهادات واسه این سفر .

 

اون بالا که نوشتم دریا مریا یادم به یه خاطره از خالم افتاد .خاله ما معدش درد میگیره میره دکتر از قضا آقای دکتر هم خیلی بداخلاق بوده.میره میگه آقای دکتر من وقتی ترشی مرشی میخورم معدم یه جوری میشه!

دکتره یهو اخم میکنه بلند میگه مرشی چیه؟؟؟

میگه مرشی هیچی نیست مثل شکر مکر دوباره داد میزنه مکر چیه ؟!!

خالم عصبانی میشه میگه ای باااابااا چه دکتر بداخلاقی هستینا ما تو زبونمون اینجوری میگیم خب مثل آشغال ماشغالا چرا اینجوری میکنین اخه منو هول میکنین خب .اینجوری میشود که آقای دکتر یک عدد لبخند به پهنای صورتشان نقش میبندد.

حالا این همه گفتم که بگم مریا معنی خاصی نداردنیشخند