باز هم آن زن!
ساعت ٩:٢۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٠ فروردین ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

صبر کنید و هنوز قضاوت نکنید! برای هتی عزیزم مینویسم که نه اینجوری نیست که همه اونو به سمت طلاق تشویق کنیم!

بزارین اینو بگم که شاید جالب باشه واستون توی فامیل ما اولین و آخرین طلاقی که برای ازدواج فامیلی بود 24 پیش بوده که اونم تو دوران عقد بوده پس طلاق یه چیزی نیست که به این آسونیا بزرگترها ازش حرف بزنن چه بسا که اشتباه هم هست و بوده این نظریشون که خیلی از زنها و مردهای فامیل سوختن و ساختند!

حالا شما ببین تا چه حدی پیش رفته که اکثرا" راهی جز طلاق پیدا نکردند!

و باز هتی جون گفتند تحت فشار قرار داره هی بهش میگن طلاق طلاق! نه هیچ کس تحت فشار قرارش نداده و تازه بعد 11 سال همه از سر دلسوزی دارند نصیحتش میکنند.

و یه نکته دیگه که گفتی و جالبه که من دیروز متوجه شدم و بزارین شما هم بدونین و پا به پای من حرص بخورین همونطور که گفتم مسج هایی که پسرا بهش دادن رو نشون شوهرش داده و از زبون خودش گفت که شوهرم انقدر به من اطمینان داره که میدونه هیچ کاری نمیکنم و اهمیتی نداده !

و حالا دختره برگشته ای.ران و بشنویم از حرفهای شوهرش که به یه نفر دیگه گفته که خیلی باهاش صمیمیه و اونم به من گفته که یه فکری کنیم!

شوهره میگه برداشته تو رختخواب مسج نشون من میده که پسرا بهم مسج میدن خب بدن!! اصلا"‌واسم مهم نیست بره با هر کی میخواد هر کی هم دوست داره بهش مسج بده!!! حالا این در صورتیه که یه بار مسج  دوست دختر سیاه پوست ج..د... رو که یه مردی بهش داده دیده و همونجا گوشی دختره رو زده شکونده از عصبانیت و شب خوابش نبرده!

حالا باشه خب تو زنتو دوست نداری ولی فامیلت که هست ! یه دختریه که میشناسیش نمیدونم والله!

 شوهره میگه من ازش بدم  میا د فقط میتونم 4 روز تحملش کنم بیشتر از اون وقتی دستش بهم میخوره همه تنم مور مور میشه و چندشم میشه وپسره گریه کرده که به خدا دست خودم نیست ! حرکاتش تو رختخواب حال آدمو به هم میزنه به خودش نمیرسه اندامشو درست نمیکنه نمیتونم تحملش کنم!!!

جالب اینجاست شوهره از سفر اومده بعد از این همه مدت هیچ پولی به دختره نداده وحالا دختره خودش بهش 500 درهم داده که همون شب آقا تشریف میبرند بار تا اوقاتشان را با زنان ... بگذرونند!

بعد هم که از بار مست و پاتیل میاد میبینه زن مهربون و صبورش!!! تو حیاط دست زیر چونه منتظر شوهرشه!!!!!

خدااااااااااااااایااااااااااا به خدا دارم دیوانه میشم از دستش که هیچی حالیش نمیشه والله  فکر نمیکنم دیگه راهی مونده باشه دختره دیوانه وااار عاشقشه یعنی من تا حالا هیچ زنی یا دوست دختری رو ندیدم اینجوری عاشق طرفش باشه جالبه که دختره خودش اعتراف کرده من عاشقشم هر چی باهام بدتر بشه من بیشتر جذبش میشم !

کلافهکلافهکلافه اگه من سکته کردم یا موهام کچل شد دلیل اصلیشو بدونین!