کن.سرت
ساعت ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢ بهمن ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

عاااااااالی بود جااای همه شماهااا خالی فکر کنم جای همتون رقصیدم از ساعت 7 رقصییییییدم تا 12:30 انقده منو جو گرفته بود که متوجه این نشدم که شام نخورم گشنمه متوجه نشدم صندلی نیست و همش سر پا هستم .

خدا رو شکر که جور شد بریم .فکر کنم یه 40 نفری اونجا آشنا بود فلفولی که میگفت انگار اومدیم عروسی یکی از فامیلای خودمون بس که همه آشنا بودن .

ماشالله من نمیدونم تو این مش.روبشون هم چی ریخته بودن که همه بپر بپر میکردن !

سنی رو هم دیدم ولی یک لحظه جمعیت زیاد بود و نمیتونستیم همدیگرو پیدا کنیم باورم نمیشد وقتی اغلام کردند نزدیک به 7000 نفر اونشب اومده بودند! خوبه حالا نوروز یا تابستون نبود و گرنه که کلی مسافر هم از ایران میومد!

اول بگم از خواننده ها اولی مهرشاد بود که من خیلی آهنگاشو دوست دارم به خصوص که کلی آهنگای بندری زیبا داره و همزبونمونه دیگهچشمک

دومی سپیده بود که لبااااسش عااالی بود خیلی من خوشم اومد  هیکلش هم خوب بود.ولی صداش در نمیومد  و تنظیم صداشم خوب نبود .

سومی آآآآرش بود که ترکووووند من که خیلی دوستش داشتم و حالا 100 برابر دوستش دارم .انقدر مهربون و متواضع بوووووود که نگو .تازه بهمون گفت من چند ماهه که خبردار شدم خانمم حاملست و کلی خوووشحااالم و الان شوک زده هم هستم چون بهم گفتن خانمت دو قلووو داره ! و باز شوکه تر هم شدم چون 1 دختر و 1 پسره .

دیگه ما خودمونو خفه کردیم بس که جیغ زدیم واااسش .اون دو تا خواننده های خانم هم که باهاش میخونن هم آورده بود و کلی سورپرایزمون کرد.

و آخریش هم افشین بود که باز خیلی خوب البته نه به خوبیه آرش ولی خوب بود افشین هم دوست داشتم .

خلاصه که جاتون خالی هواااااا عااااالی بود و دبی که ما بارون به چشم نمیبینیم کنسرت رو توی فضای رو باز بود با نم نم آآآروم بارون.