fly fish
ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٤ آذر ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

واااااای امروز عالی بود جاتون خیلی خیلی خیلی خالی بود به خدا همش میگفتم خدایا کی میرسم خونه واستون تعریف اگه کنم.

من که میگم نصف عمرتون بر فنا اگه فلای فیش رو امتحان نکنین.

ما امروز یهویی با فلفولی تصمیم گرفتیم که حالا که داریم میریم خونه عموم بریم سوار بالون هم بشیم تو جی بی آر با فلفولی و خانم بزرگ و رعنا ( دختر عموم که اینجا هستن) رفتیم خونه عموم و لباسمون رو عوض کردیم و سریع رفتیم پایین به سمت هتل هیلتون بهمون گفتن دیگه بالون دو نفره ندارن ما هم گفتیم تنهایی حال نمیده و از اونجایی که تعریف فلای فیش رو خیلی شنیده بودم اینو انتخاب کردیم.بلیطش نفری 200 درهم بود و اژه دوست دارین هم ازتون 110 نا عکس میگیره یا 60 تا عکس و فیلم که باز 200 درهم ما تقسیم بر 4 کردیم و نفری 50 دادیم و خداییش عکسا عااالی بود کیفییتش خیلی خوب بود.

خلاصه که قبل از اینکه میخواستیم سوار بشیم بهمون آموزش علامتها رو دادن که این علامتها هر جای دنیا شما سوار بالون و یا بازیهای آبی بشین همینه.

کف دست رو اگه صاف نشون بدی یعنی وایسا .کف دست به سمت راست یهنی برو راست کف دست چپ برو چپ.انگشت اشاره رو بچسپون به انگشت شصت یعنی او کی و همینجور ادامه بده.انگشت شصت به سمت بالا سریع برو و انگشت شصت به پایین یواش برو.

بعد هم گفتن تپلا وسط قایق بشینن و لاغرترها کناره.قایقه یه قایق بادی صاف بود که تنها ساپرتی که داشتی یه دسته پارچه ای بود که باید محکم میگرفتی یعنی اگه یه ذره شل میگرفتی شوت میشدی تو آب البته جایی که من نشسته بودم قسمت وسط جلو امنترین جا بود و کناره ها نا امین ترین جا!

باد قایق رو چک کردن و انداختنش تو آب این قایق بادیه وصله به یه قایق موتوری منم از اولش هم تازه من گفتم یواش بریا تند نریااا گفت باشه.

سوار شدیم از لحظه اول دهنمون عینه اسب آبی باز بووووود تا آخرش! واااای وقتی تند میرفت این قایقه حالت ایستاده پیدا میکرد و عاااالی بود از هیجااان ولی هی من بهش علامت میدادم آهسته دوباره خانم بزرگ انگشت شصتشو میداد بالا که سریع سریع باز دوباره مااا جیغ و خنده یعنی انقده این خانم بزرگ میخدندید که هی میگفت وااای دلم کلیم و معدم قاطی شده با هم !

حالا تو این هیری ویری که ما داریم شوت میشیم وسط دریا خانم بزرگ هی میخواد واسه عکاسه ژست بگیره و یه دستشو کرده بالا  که یعنی بای بای و خوشکل بیفته تو عکس منم داد و فحش خب دیوانه میفتیاااا حالا بزار طبیعی عکس بگیره. باز دوباره دستشو میبرد بالا که یعنی بای بای! (قایق عکاس هم دنبال ما بود و تند تند عکس میگرفت).خلااااصه ما داشتیم جیغ میزدیم و تو هوا پرواز میکردیم یهو دیدم اااااا خانم بزرگ نیست! دیدم صداش از عقب میاد و فلفولی گرفتتش که از عقب نیفته تو آب قهقهه وااای همین الانش هم مردم از خنده از یاد آوریش فلفولی و من سریع  دستمون رو به علامت استاپ نشون دادیم و حالا خانم بزرگ از خنده نمیتونه پاشه بیاد سر جاش با هزار بدبختی اومد و دوباره روز از نو و روزی از نو و تند و تند و سرعت همشم این خانم بزرگ علامت سریع میداد .دیگه یه جایی سررعت میرفت و ما عین عنکبوتی شده بودیم که به دیوار چسپیر رعنا که دستشو محکم گرفته بود و پاش تو هوا بود از سرعت قایق دور زد با همون سرعت یه نگاه کردم به خان بزرگ بگم محکم بگییییییر که دیدم دو عدد لنگ تو هوااااست و چشم به هم نزدم که دیدم افتاد وسط دریا واااای انقده دستم میلرزید که نمیتونستم علامت بدم و هنگ کرده بودم یادم رفته بود چه جوری علامت میدن و عین خنگا علامت او کی دادم و اونم فکر کرد ما خوشمون اومده و همینجور تند میرفت و از خانم بزرگ که یهو دیدم وسط دریا با چه آرامشی داره شنا میکنه (انگار که تو استخر خونه عمش داشت شنا میکرد) !

با هزار بدبختی علامت رو یادم اومد و دست رو بردیم بالا و به آقاه حااالی کردیم که هووووی یه نفرمون نیست همینجور هم داشتیم دور میشدیما (خیلی دوور)

دیگه قایق رفت کنارش و هر کاری کردن خانم بزرگو نتونست از آب بکشه پله انداختن واسش و خونسرد با همون ژستش رفت بالا با یک عدد لبخند بزرگ!

ما هم هوووورااا و از دور واسش داد میزدیم تو نجات پیدا کردی ( البته  جلیقه نجات تنمون بود و اگه بیفتی تو آب هم نمیره ته آب و همون رو میمونی)

بعد دیدم خانم بزرگ داره بهش میگه من دوباره میخوام سوار بشم

آقاه بهش گفت بیا سوار شو که دماغش گرفت بود که مف دارم نمیام ! یه دستمال از قایق اونا برداشت و پررر رو خانم دوباره  سوار شد میخواست سوار بشه که دوباره پاش سر خورد و با بدبختی گرفتیمش هی هم داد میزد آآآآب دماااغم آآآب دماغم که دیدم به به عین این دون دون بود یادتوه همیشه مفش آویزون بودا همونجوری بود دقیقا" با دستمال کاغذی خیس از آب دریا هی دماغشو تمیز میکرد! هی هم فلفولی میگفت دیوونه این آب دریاست کثیف هم شده خانم بزرگ هم داااد پس من آب دماغمو چی کار کنم فلفووولی هم دااد به دستت بکش به دستت اونم باز داااد دستم خیسه خیسه نمیتونم!

خلاصه که باز رفتیم و رفتیم و خانم بزرگ هی تو فکر این بود که مفش کامل تمیز باشه تو. عکس خوب بیفته!و هی اون وسط با دستمالش دماغ تمیز میکرد!

ولی عالی بود یادم نمیاد کی اینجوری از تته دل خندیده باشم.بعد هم آقاه کلی مونده بود تا ساحل که گفت بپرین  تو آب و تا ساحل شنا کنین خانم بزرگ یه لباس که حالت شلوارک داشت پوشیده بود این پشتش اومده بود رو آب و باد کرده بود داشتم هر و کر به باسن خانم بزرگ میخندیدم که یه موج خیلی گنده اومد و از اونجا شوت شدم روی خانم بزرگ و بازززز هی میخندیدیم باز موج انقدر موج اومد تا ما رسیدیم به ساحل.

ما هم به قصد بالون اومده بودیم حوله نداشتیم که رعنا یه حوله آورده بود بعد از اون همه موج زدگی مفا همش آویزون بود چشامون میسوخت دوون دوون رفتیم گفتیم دستمال دارین گفتن نه حوله رعنا رو برداشتیم هر کدوم یه گوشش رو گرفتیم  و شروع کردیم به تمیز کاری بقیه هم چندش وار نگامون کردن!

خیلی عااالی بود پیشنهاااد میکنم حتما" حتما" این تجربه و این هیجااان رو امتحان کنین.

هی هی حیف که نمیشه دیگه عکس نزارم واستون ولی دلم نیومد اینو میزارم یه تصوری از حرفام داشته باشین