خدای گشنگی!
ساعت ۱٠:٢۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ آبان ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

چند روز پیش جشن دیوالی یا روشنایی هندیا بود.من هم یک روز قبلش به یکی از همکارام تبریک گفتم .وای اگه بدونین چقدر خوشحال شد گفتش تو از کجا میدونی که جشن ماست گفتم ماشالله نه که کم هنی اینجا هست هر روزم که دارین شیرینی میارین فهمیدم دیگه.بعد چند دقیقه صدام کرد گفت میخوام عکس خدامو بهت نشون بیشتر موقعها که دارم میرم پیشش تو کامیش میبینم داره خداشونو نگاه میکنه یا داره مراسم مذهبی نگاه میکنه منم هروقت میبینم کلی ذوق میکنم و میپرسم که اینا چیه اینم کلی خوشش میاد.

حالا اون روز میگه اول من یه توضیحی بدم فردا که دیوالیه و خدای من خدای گشنگیه همیشه گشنشه! خیلی هم گوشت دوست داره! (من شنیدم که اینا وجترین هستن مثل اینکه خدای اینا اینجوری نیست!)

گفت در این روز هر کی به خدای من گوشت بده خیلی خوشحال میشه و کلی مزایا داره!

البته در ایام دیوالی از چند روز قبلش و چند روز بعدش که میشه 1 ماه اینا برنامه میزارن که خونه فامیل و آشنایان برن عید دیدنی.بهم میگه من تو دبی باید تو 1 ماه 250 تا خونه رو برم!!! فکر کنننننننننننننن! تعجب من که با چشمهایی از حدقه در اومده بهش نگاه میکنم میگم یعنی تو انقدر فامیل داری اینجا؟ میگه من خیلی بیشتر دارم حدودا" 5000 تا فامیل تو دبی دارم  ولی فقط با اینا رفت و آمد داریم!

میگم ببخشید بعد شما واسه عروسیاتون باید همه ملت رو دعوت کنین میگه نههههههه 1500 تا 2000 تا بیشتر دعوت نمیکنیم!

خب حالا شما فکر کن 250 تا خونه بری خب برنامه ریزی میخواد یه برنامه درست کردن گذاشتن تو اینترنمخصوص فامیلاشون مثلا"‌میری قسمت خونه خاله قزی میگی خاله قزی امشب ما میخوایم بیایم خاله قزی اگه بتونه مارک میزنه که بیاین واگه نه هم با توضیحات میگه نمیتونم!

بعد هم یه عکس واسم اورده که حالت کارت داشت یه نقاشی از یه بچه و مادرش و خدمتکارش!

میگه این بجه خدای منه این هر روز صبح که از خواب پا میشه گشنشه مخصوصا" صبحا خیلی گشنشه!بعد مامانش از قبل دوغ آماده میکنه واسه اینکه این از خواب پا شه بخوره .خدای کوچولو صبح که میره بخوره از طعمش خوشش نمیاد و طرف دوغ رو میشکونه و عصبانی میشه!(حالا عکس دوغ هم بود توش) بعد مامان خدا ,خدا رو تنبیه میکنه و دعواش میکنه که نباید به غذا توهین کرد!

من با چشمهایی از حدقه در آمده دارم به این آقا که دارای 2 فوق لیسانس سازه و زلزله هستن و یک عدد مخ هم تشریف دارن نگاه میکنم و هر کاری میکنم این داستان به دلم نمیشینه آخه این چه خدای بیمزه اییه!

کارت رو بهم داد پشتش در مورد مزایای گوشت دادن به خدا کوچولو نوشته بود!

تا دیوالی سال دیگه خودت و خانوادت سالم میموین.از هر بلایی دور میمونین.کلی مال و ثروت گیرت میاد و...

میگه اگه بخوای میتونی فردا بیای بهش گوشت بدی!

من هم عکس رو بردم به فلفولی هم توضیح دادم و کلی با هم تعجب کردیم! فرداش میگه ببین در مورد زندگی خدای من به کسی نگو میترسم اشتباه بگی و خدا جون ناراحت بشه! حالا که شما از خودمونین اشکال ندارهنیشخند

سعی میکنم عکس خدای گشنگی رو بزارم براتون