عروسی4
ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٧ مهر ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

ممنون از همتون واسه کامنتاتون.من کسایی رو که میشاسم یا قبلا"‌با وبشون آشنایی داشتم یا حداقل میدونم یه بار قبلا"‌ با هم در ارتباط بودیم بهشون رمز رو میدم .بقیه هم خب بزارین یه ذره بیشتر با هم دوست بشیم بعدش باشه با شما هم دختر خاله میشیم.آخه چایی نخورده که نمیشه دختر خاله شد کهچشمک

و اما اون خانمی که تورم رو گرفته دختر عموم خانم بزرگ هستن.3 تا ساقدوشا نفر اول دختر عموم خانم کوچیک.نفر دوم دختر خالم همونی که خیلی سوتی میده.نفر سوم خواهر شوهر کوچیکه هستن.

پسرا هم که پسرای فامیلمونن و شما با هیچ کدوم آشنایی ندارین.توی این جمع دو نفرشون هستن که با هم دوستن و همدیگه رو دوست دارن ولی به علت مسایل امنیتی نتونستن یار یکدیگر باشن چشمک.

بین شب حنابندون و شب عروسی یه شب فاصله بود.که باز شب وسطی شب نخود و حلوا بود یعنی چی؟ هاان ما تو ولایت یه نخودای مخصوصی داریم گنده تر از نخودهای شما این هندیا هم از اون نخودا دارن این نخود رو با نمک و فلفل سبز و قرمز تند میپزونن وبعد واسه صبحونه با آبلیمو میخورن.

رسم بر اینه که شب هر کی میتونه و اکثرا" خانمهای فامیل میخوابن خونه عروس و شب تا صبح مراسم حلوا پزون و نخود پزون جایزه به هر کی که شب موند یه لباس خواب دادن.

سری قبلی که عروسی بود بهمون پتو مسافرتی دادن.

هی هی جوونی کجایی که یادت به خیر دنی یادته تو عروسیا رو هر بالش سه نفری میخوابیدیم و چقدر بهمون خوش میگذشت پیر شدیم رفت .

صبح که میشه بساط صبحونه به راه حالا چیا ما واسه صبحونه میدیم!

حلوای مخصوص .3 یا  4نوع نون محلی.3 نوع تخم مرغ .املت مخصوص.نخود.لوبیا.باقالی.با یه سبزی مخصوص.پنیر . کره و مربا.بلالی با تخم مرغ (بلالی یک نوع رشته های کوچولو که شیرین درستش میکنن با زعفرون و اینا میزارن درست بشه و بعد با خاگینه اینو میخورن).شیر چایی مخصوص!

دیگه دیگه فعلا" همینا تو ذهنمه حالا اینجوری نیستش که همه اینا باشه هاا ولی خیلیاشون هست.

خب بعد از اینکه ملت خوووب نخود و حلوا و صبحونه مفصل خوردن دیگه کامل انرژی دارن واسه رقصیدنچشمک

ما هم رفتیم یه خونه خالی گیر اوردیمو با دخترهای فامیل شب رو یه جا خوابیدیم تا من آخرین شب مجردیمو در کنار اونا باشم! (نه که ماشالله کم پیش فلفولش بودم از اون لحاظ) شب ساعت 1 یه دونه قرص خواب قوی خوردم که عمیق بخوابم.داشتم احساس میکردم که دیگه گی