پاکسازی عروس خانم
ساعت ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٤ شهریور ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

کی فکر کرده عروس شدن راحته هاان کی اصلا"‌همینش خوبه که هی به خودت سخت بگیری و زحمت بکشی و بسابس و بسابی و اما کارهایی که ما کرده ایم شاید تجربه ای باشه واسه عروس خانمهای آینده!

و اما اولین کار پاکسازی صورتم که 4 ماه کامل رعایت میکنم . هر ماه رفتم آخرین بار 2 هفته پیش رفتم و آخرین پاکسازیم هم میشه همین 5 شنیه که فقط فرش میکنن صورتمو.

از اونجایی که خداوند اول موهایه من رو آفرید بعد خودمو ما هم باهاش کلی مبارزه کردیم موهای صورتم که الان خیلی کم شده لیزر کردم.

موهای دست و پا و کل بدن رو لیزر کردیم مااا بعله.جاهایی هم که موهای نازک داره رو امروز وقتدارم واسه مید لایت یا سافت لایت.

حالا این سافت لایت چیه واسه دوستانی که نمیدونن:سافت لایت از نظر قوی بودن از لیزر مقدارش کمتره ولی موها رو همون موقع زرد میکنه و بعد از 10 روز میریزه.خوبیش اینه که مثلا"‌لیزر تا چند روز موها هنوز نریخته ولی سافت لایت همون موقع نازک میکنه.

و اما حمام مغربی هر ماه که رفتم و 3 هفته پشت سر هم ,هم رفتم که مخصوص عروسه البته من کمترین قیمتش رو برداشتم که همون حمام مغربیه عادیه.

روز قبل از عید وقت داشتم واسه حمام مغربی که چون همه فوق العاده سرشون شلوغ بود یه دختر دیگه رو بهم دادن واسه حمم مغربی .دختره هم مغربی بود و دریغ از یک کلمه انگلیسی که این بلد باشه !

خلاصه گفتم انا عروسه و با اشاره بهش فهموندم بیشتر بهم برسه نیشخند

خانم هم همین که فهید عروسم شروع کرد به کل زدن گفت وایسا الان میام رفت چند تا گیاه رو که گفتش بابونه هستش و چند تا گل به هم سایید و با آب قاطی کرد کشید به بدنم و ما رو انداخت تو حمام بخار .هی کیسه کشید آب ریخت دوباره کیسه کشید دیگه ترسیده بودم که نکنه پوستم له بشه خلاصه که بعدشم ما رو انداخت تو جکوزی و حمام شیر .همه اینا مجانیااا یهنی من 120 درهم دادم قیمت حمامی که این خانم واسم انجام داد 750 درهمه! بعدشم بهم کلی ماسک زد و ماساژ داد مونده بودم این خانم چرا انقده مهربونه! هی هم آب میریخت روم و کل میزد و شعر میخوند واسم خلاصه که کلی خر کیف شدیم ما .آخرش بهش 100 درهم انعام دادم .یهو برگشت گفت خانم وایساااا یه قوطی ماسک هم بهم داد گفت این خیلی خوبه گیاهیه صبحا بزن به خودت وای کلی بغلش کردم بوسش کردم کلی هم البته اصرار داشت به بقیه چیزی نگم.

آخرین حمام که میرم هم پنجشنبست انشالله.

موهای من خیلی لخته و چرب یه وقت تریتمنت واسه موهام گرفتم که از ماسکهای طبیعی استفاده میکنن و خانمه بهم گفت چون موهات چربه همین 1 بار کافیه .

مانیکور و پدیکور هم چهارشنبه میرم واسه ناخنای نداشتم بیشتر واسه اسپا دست و پا میرم.

دیگه همین دیگه ابروهامم که وحشتناااک شدم شبیه شامپانزه یا تو مایه های گودزیلا هستم الان!هر کی هم میبینتم میگه خیلی لاغر شدی فقط 3 کیلو لاغر شدم بس که ابروهام میمون نماست اینجوریه خب خلاصه که بس که ملت گفتن زشت شدی لاغر شدی من هم هی میرم فست فود هاردیز میخورم مک دونالدز میخورمنیشخند

دیروز هم رفتم 20 تا حنا خریدم واسه شب حنابندونمون .قبلا"‌ گفتم مراسم حنابندونمون به سبک عربی و هندیه .یعنی حنا رو رو برگ و اینا نمیزارن اونایی که رفتن سفاری و دستاشونو نقش بستن میدونین دیگه اونجوری. لباس شب حنابندونم هم به سبک عربیه عکس از لباس که الان نمزارم ولی عکس کفشم رو میزارم واستون .